BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÇELİK, Güne Okul Ziyaretiyle Başladı

Güne okul ziyaretleriyle başlayan, Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK, öğrencilerle badminton oynadı.
ÇELİK, Güne Okul Ziyaretiyle Başladı

Gültepe İlkokul ve Ortaokulunu ziyaret eden, Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK, Okul bahçesinde beden eğitimi dersi yapan öğrencilerle sohbet etti. Kendileriyle sohbet eden Milli Eğitim Müdürü ÇELİK’i badminton oynamaya davet eden öğrencileri kırmadı. Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK, öğrencilerle kısa bir badminton maçı yaptı.

Daha sonra Gültepe İlkokul ve Ortaokulu Müdürleri, Şehmus EREN ve Şehmus ASLAN’dan, okullarındaki çalışmalar hakkında bilgi alan, Milli Eğitim Müdürü ÇELİK, öğretmenler odasına geçerek, okulda görev yapan öğretmenlerle bir araya geldi. Öğretmenlerle bir süre sohbet edip, Öğretmenlerin görüş ve önerilerini dinleyen ÇELİK; “Her iki okulumuzdaki faaliyetlerden, üst düzeyde yararlanılmasını görmek beni memnun etti. Okul idarecisi ve siz değerli öğretmen arkadaşlarıma, özverili çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki bu çabalarınız, öğrencilerimizin eğitimine yansıyacak,  hem derslerinde, hem de sosyal etkinliklerde, daha çok başarılı olacaklarına inanıyorum ” diye konuştu.

 

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.