BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çelik, EML’yi Ziyaret Etti

Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik, Batman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret edip incelemelerde bulundu.
Çelik, EML’yi Ziyaret Etti

Milli Eğitim Müdürü Çelik, Batman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve ek binası ile atölyelerini gezerek, Okul Müdürü Necati Tunç ve atölye şeflerinden bilgi aldı. Atölyelerde çalışan öğrencilerle bir süre sohbet etti.

Mobilya ve iç mekân tasarım atölyelerini gezen, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik; “Batman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Cumhuriyet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve OSB’de eğitim veren, Bilim-Teknik  Anadolu Koleji Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi olmak üzere 4 okulumuzda mesleki ve teknik eğitim verilmekte, gelecek yıl bu okullarımıza Aydınkonak’ta yapımı devam eden, Aydınkonak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemiz de eklenecek. Bizim, üretimi amaçlayan okullarla, öğrencilerimize en iyi imkânlarla en iyi eğitimi verme hedefimiz var. Bu okulumuzda Özelikle sıra masa üretimi konusunda, oldukça iyi ilerleme kaydedilmiş.  Üretim alanında okula alacağımız, birkaç yeni üretim araçlarıyla, istenilen her türlü mobilya üretimi yapılabilecek. Mesleki ve Teknik Endüstri Meslek Lisemiz, bölgenin taleplerine hitap edecek derecede gelişecek Son olarak Şanlıurfa ilimizden, sıra masa siparişi alınmış durumda. Okulumuz teknolojisini yenileyerek, çağa uygun üretim materyallerini kullanarak, daha modern, daha canlı, mobilya ürünleri üretecek. okullarımızı daha canlı, daha estetik ve daha güzel hale getireceğiz. Arkadaşlarımız burada geceli gündüzlü çalışma yapmaktadır.  Bizde onların çalışmalarını yerinde görmek, teşvik etmek için, okulumuzu ziyaret ettik. Arkadaşlarımıza yaptıkları bu güzel çalışmalardan dolayı teşekkür ediyor. Üretimde bu başarıyı gösteren öğrencilerimizi de kutluyorum” diye konuştu.  

  Batman Mesleki ve Teknik Endüstri Meslek Lisesi incelemelerinde Milli Eğitim Müdürü Çelik’e, Maarif Müfettişleri Başkanı Abdulhakim Arslan eşlik etti.

Çelik, EMLyi Ziyaret EttiÇelik, EMLyi Ziyaret EttiÇelik, EMLyi Ziyaret EttiÇelik, EMLyi Ziyaret EttiÇelik, EMLyi Ziyaret EttiÇelik, EMLyi Ziyaret EttiÇelik, EMLyi Ziyaret EttiÇelik, EMLyi Ziyaret EttiÇelik, EMLyi Ziyaret EttiÇelik, EMLyi Ziyaret EttiÇelik, EMLyi Ziyaret EttiÇelik, EMLyi Ziyaret EttiÇelik, EMLyi Ziyaret EttiÇelik, EMLyi Ziyaret EttiÇelik, EMLyi Ziyaret EttiÇelik, EMLyi Ziyaret Etti

 

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.