BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÇELİK Dünya Otizm Farkındalık Gününde Broşür Dağıttı

Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK, 2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü nedeniyle gerçekleşen, farkındalık oluşturmak etkinliğine katıldı esnaf ve vatandaşlara broşür dağıttı.
ÇELİK  Dünya Otizm Farkındalık Gününde Broşür Dağıttı

Gerçekleşen 2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü etkinliğine, Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK, Rehberlik araştırma merkezi (RAM) Öğretmenleri ve Özel Uygulama Eğitim Kurumları Öğretmenleri katıldı. Batman Park AVM önünde başlayan farkındalık oluşturma etkinliği öğretmenevi önünde son buldu. Otizm Spektrum Bozukluğunun nedenleri ve nelerin yapılması gerektiğini içeren broşürleri esnaf ve vatandaşlara dağıtan Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK ve Eğitimciler güzergâh boyunca konu ile ilgili afişleri iş yerlerinin camlarına yapıştırdılar. Vatandaşlarla kısa sohbetler yapan ÇELİK esnaf ve vatandaşlara gösterdikleri duyarlılık için teşekkür etti.

Dünya Otizm Farkındalık Günü nedeniyle kısa bir açıklama yapan, Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK; “ Rehberlik Araştırma Merkezimiz ve Özel Uygulama Eğitim Kurumlarımızın, birlikte gerçekleştirdikleri bu etkinliğimizde, yoldaki vatandaşlarımıza broşür dağıttık ve güzergâhtaki esnafımızı ziyaret edip bilgilendirdik broşür verdik, iş yerlerinin görülen kısımlarına bilgilendirme afişleri yapıştırdık. Esnafımıza ve vatandaşlarımıza, gösterdikleri duyarlılıktan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

  

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.