BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÇELİK: Çay Mahallesi İmam Hatip Ortaokulu ‘’Hadis Ezberleme Yarışması’’ ödül törenine Katıldı.

    Tören Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı .M.Şafi ÖZPERK, Şube Müdürü  Abdulvahap HINÇ, Çevre Okul Müdürleri ve velilerin yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.
 ÇELİK: Çay Mahallesi İmam Hatip Ortaokulu ‘’Hadis Ezberleme Yarışması’’ ödül törenine Katıldı.

Okul Müdürü M. Salih KAYA açış konuşmasında  “ Öğrencilerimize yönelik yaptığımız etkinliklerimiz bir zincirin halkası gibi birbirine bağlı olmakla birlikte, birinin bitimi yeni birinin başlangıcı anlamına gelmektedir. Çocuklarımızın bu yarışmada gösterdiği gayret bizi başka çalışmaları yapmak için daha da heveslendirmiştir ” dedi.

Ardında konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK, “Bugün burada çocuklarımızın başarılarını ödüllendirmek için toplanmış bulunmaktayız. Öncelikle Çay Mahallesi İmam Hatip Ortaokulu olarak gerçekleştirilen etkinliklerdeki katkılarından dolayı Okul Müdürü M. Salih KAYA’ya, Müdür Yardımcılarına, öğretmenlerine ve katılımlarından dolayı da velilerimize teşekkür ederim. Bu tür etkinlikleri Milli Eğitim olarak tüm imkânlarımızla destekleyeceğimizi belirtmek isterim.  Bu çalışmaların öğrencilerin gelişmesinde etkin rol oynadığı yadsınamaz bir gerçektir. Yarışmaya katılan tüm öğrencileri tebrik ederim” dedi. ÇELİK, konuşmasının ardından dereceye giren öğrencilere madalyalarını takdim etti.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.