BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÇELİK, Beşpınar Köyü İlk ve Ortaokulunu Ziyaret Etti

Beşiri-Beşpınar Köyü İlk ve Ortaokulu öğrencileri için toplanan kitaplar, Köye yapılan ziyarette okul idaresine teslim edildi.
 ÇELİK, Beşpınar Köyü İlk ve Ortaokulunu Ziyaret Etti

Toplanan kitapların teslimi için, Beşiri-Beşpınar Köyü İlk ve Ortaokuluna yapılan ziyarete, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK, Beşiri İlçe Milli Eğitim Müdürü Übeydullah AYDIN ve Petrol Ofisi İlkokulu Müdürü Ümit DURSUN katıldı. Milli Eğitim Müdürü ÇELİK ve beraberindekileri, Beşpınar Köyü İlk ve Ortaokulun, okul idarecileri öğretmenler ve öğrenciler karşıladı. Okul idarecilerinden okul ile ilgili bilgi alan, Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK, öğrencilerimizin okuma arzusu bizi son derece mutlu etmiştir.

Camiamızın büyüklüğünü gösteren güzel bir olay yaşanıyor diyen, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK; “Beşiri ilçemize bağlı Beşpınar Köyü İlk ve Ortaokulu öğrencilerimizin yerel basında çıkan kitap talebi haberi üzerin büyük bir camia olan Milli Eğitim camiamız bu ihtiyacı kısa sürede kardeş okul vasıtasıyla giderdi.   Petrol Ofisi İlkokulu idareci, öğretmen ve öğrencilerinin bu ihtiyacı giderme isteği bize ulaştığında ortaya koydukları duyarlılıktan dolayı kendilerine teşekkür ettik ve taleplerini kabul ettik. Okulda düzenlenen kitap toplama kampanyası çerçevesinde toplanan yaklaşık 1000 kitabı bu gün burada birlikte okul idaresine teslim ediyoruz. Bu yaşanan süreçte 3 mutluluğu birlikte yaşadık. İlki bu köyde okuyan sevgili öğrencilerimizin okuma arzusu ve kitap talebi, ikincisi bu talebi karşılamaya gönüllü olan Petrol Ofisi İlkokulu idareci, öğretmen ve öğrencilerimizin duyarlılığı, üçüncüsü ise iki sevindirici gelişmenin finali olan bu güzel buluşma ve talebin yerine teslimidir. Ben Petrol Ofisi İlkokulu öğrenci, öğretmen ve idareci arkadaşlarıma teşekkür ediyorum, okuma arzusunu ortaya koyan Beşpınar Köyü öğrencilerimizi ve onları yetiştiren öğretmenlerini kutluyorum” dedi.   

İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK, Beşpınar Köyü ziyaretinin ardından Beşiri İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne giderek, burada Beşiri İlçe Milli Eğitim Müdürü Übeydullah AYDIN’dan, ilçenin eğitim durumu ile ilgili brifing aldı.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.