BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çelik Başarılı Minik Orienteering Sporcularını Konuk Etti

16 Mayıs Ortaokulunun başarılı Orienteering sporcuları Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik’i makamında ziyaret ettiler.
 Çelik Başarılı Minik Orienteering Sporcularını Konuk Etti

Doğa sporu olan Orienteering (Yön Bulma) sporu dalında, bölge şampiyonu olan 16 Mayıs Ortaokulu, küçük kızlar ve küçük erkekler takımlarını makamlında konuk eden, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik, Okul Müdürü Vatan Doğu ve Öğretmenleri Keremhan Köroğlundan, okul ve Orienteering sporu hakkında bilgi aldı. Kahramanmaraş ilinde gerçekleşen, okullar arası Orienteering bölge yarışmalarında, küçük erkeklerde birinci ve küçük kızlarda ikinci olan minik sporcular, 30 Mayıs 2015 tarihinde Karaman ilinde yapılacak olan, Türkiye şampiyonasında ilimizi ve bölgemizi temsil edecekler. Gerçekleşen ziyarette bir süre öğrencilerle sohbet eden, Milli Eğitim Müdürü Çelik, Orienteering sporunda elde ettikleri  başarıdan dolayı öğrencileri kutladı, emeği geçen öğretmenlerine teşekkür etti.

            Sevgili çocuklar sizlerle gurur duyuyoruz diyen, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik; “Orienteering  spor dalında aldığınız başarı bizi mutlu etti. Zekayı geliştiren bu Doğa’da yön bulma sporunun, akademik derslerinizde de başarılı olmanıza katkı sağladığını, öğretmenlerinizden öğrenmiş olmamız sevincimizi ikiye katladı. Karaman’da yapılacak olan Türkiye Şampiyonasında size başarılar diliyorum. Başarınızda emeği geçen idareci ve öğretmen arkadaşlarıma teşekkür ediyor, sizi bir kez daha kutluyorum” dedi.

            Okul Müdürü Vatan Doğu ziyarette ayrıca, okul öğrencilerinin yazdığı ve 1.baskısı yapılan ‘Çölün İncisi’ kitabını, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik’e hediye etti. Çelik ‘Çölün İncisi’ kitabını yazan öğrencileri ve onlara rehberlik eden öğretmenlerini kutladı, başarılarının devamını diledi.

            Milli Eğitim Müdürü Çelik, ziyaretin sonunda başarılı  öğrencilere hediyeler verdi, onlarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.