BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çelik Bakım ve Onarımı Devam Eden Okulları Ziyaret Ediyor

Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik,  yaz tatilinde  okullarda devam eden, bakım ve onarım çalışmalarını yerinde görerek, çalışmalar hakkında bilgi alıyor.
Çelik  Bakım ve Onarımı Devam Eden Okulları Ziyaret Ediyor

Yaz tatili öncesinde yapılan planlama kapsamında, okullarda  devam eden bakım ve onarım çalışmalarını her fırsatta  denetleyen, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik, çalışmalar hakkında  idarecilerden bilgi alıyor. Bu kapsamda son olarak  bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı, İMKB Belde ilkokulunu ziyaret eden Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik, Okul Müdürü Veysi Ergül’den  çalışmalar hakkında bilgi aldı, çalışma alanlarını gezerek çalışmaları yerinde gördü. Milli Eğitim Müdürü Çelik, çalışmaların  planlanan takvimi süresi içinde bitirilmesini istedi.

Yeni eğitim yılı başında okullarımızın hazır olması önemli diyen, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik; “Okullarımızın fiziki durumunu Ocak ayı başında yapılan durum tespiti ile belirlemiştik. Elde edilen bilgiler doğrultusunda bir çalışma  takvimi  belirlendi.  O takvim doğrultusunda  yaz tatili  süresi içinde, ihtiyaç duyulan duruma göre okullarımız, bakım ve onarımdan geçirilmekte. Milli Eğitim Müdürlüğü olarak hedefimiz, öğrencilerimize en iyi fiziki şartlarda, en iyi eğitimi vermek, bu doğrultuda çalışmalarımız aralıksız devam etmekte” dedi.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.