BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÇELİK, Almanya’dan Dönen Öğrencileri Konuk Etti

Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK İtalya ve Almanya’da “Uygulamalı Kaynakçılık Eğitimi” gören Öğrencileri makamında konuk etti.
ÇELİK, Almanya’dan Dönen Öğrencileri Konuk Etti

Almanya’da proje kapsamında,  “Uygulamalı Kaynakçılık Eğitimi” görüp dönen, Batman Anadolu Mesleki ve Teknik Lisesi Öğrencileri, Okul Müdürü Necati TUNÇ, Öğretmenleri ve Proje koordinatörü eşliğinde, Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK’i makamında ziyaret ettiler. Ziyarette, Okul Müdürü Necati TUNÇ katkılarından ve desteğinden dolayı Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK’e teşekkür etti. Proje Koordinatörü Hüseyin Aksoy’da, “Uygulamalı Kaynakçılık Eğitimi”  gezisi hakkında bilgi verdi.

Bilginin düşünce ve tasarım yaptıran bir güç olduğu unutulmamalı diyen, Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK; “Sevgili öğrenciler, Proje kapsamında Avrupa´nın çalışma disiplinini, iş güvenliğini, çalışma şartlarını, mesleki eğitim sistemini ve toplam kalite uygulamalarını, kaynak çeşitlerini bizzat uygulama, gözlemleme imkânı buldunuz.  Yapacağınız işin, sıradan bir iş olmadığını gördünüz. Yaptığınız iş ülkeye katma değer katacak bir iş. Bu tecrübeyi yaşamış olmanız, size önemli kazanımlar sağlayacak. Orada farklı teknik ve modeller gördünüz. Başarınızın devamını diliyorum.  Ayrıca proje ile uygulamalı eğitim gezisinde, emeği geçen idareci ve öğretmenlerimize de teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Milli Eğitim Müdürü ÇELİK gerçekleşen ziyaretin sonunda öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.  

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.