BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çağlar ve Çelik’ten Batman İMKB İlk ve Orta Okuluna Ziyaret

Vali Yardımcısı Şener Çağlar ve Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik, Petrolkent Mahallesinde eğitim veren, Batman İMKB İlkokul ve Ortaokulunu ziyaret ettiler.
Çağlar ve Çelik’ten  Batman İMKB İlk ve Orta Okuluna Ziyaret

Petrolkent Mahallesinde bulunan Batman İMKB İlkokul ve Ortaokulunu ziyaret eden Vali Yardımcısı Şener Çağlar ve Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik’i Okul Müdürleri karşıladı. İlk olarak Batman İMKB Ortaokulunu gezen Çağlar ve Çelik, Okul Müdürü Hiyem Kaçmaz’dan okul ile ilgili bilgi aldılar. Daha sonra öğretmenler odasında Öğretmenlerle bir araya gelen Çağlar ve Çelik, bir süre öğretmenlerle sohbet ettiler, görüş ve önerilerini dinlediler. Çağlar ve Çelik Ortaokulda son olarak, okul binasının çevre düzenlemesini yerinde incelediler ve kurulacak olan basketbol potasına günün anısı olarak el basarak, motif işlemesine katkıda bulundular.

Çağlar ve Çelik daha sonra, Batman İMKB ilkokuluna geçerek okulu gezdiler Okul Müdürü Mustafa Coşkun’dan İlkokul ile ilgili bilgi aldılar. Batman İMKB İlkokulu binasını gezen Çağlar ve Çelik, son olarak okul bahçesinde beden eğitimi dersi yapan öğrencilerle bir süre sohbet ettiler.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.