BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÇAĞLAR ve ÇELİK’ten Atatürk İlk ve Orta Okuluna Ziyaret

Vali Yardımcısı Şener ÇAĞLAR ve Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK, Site Mahallesinde eğitim veren Atatürk  Anaokulu, İlkokul ve Ortaokulunu ziyaret ettiler..
ÇAĞLAR ve ÇELİK’ten Atatürk İlk ve Orta Okuluna Ziyaret

Site Mahallesinde bulunan Atatürk Anaokulu, İlkokul ve Ortaokulunu ziyaret eden Vali Yardımcısı Şener ÇAĞLAR ve Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK’i okul müdürleri karşıladı.

İlk olarak Atatürk ortaokulunu gezen ÇAĞLAR ve ÇELİK Okul Müdürü Hayri Nurullah Yıldırımdan okul ile ilgili bilgi aldılar.  Daha sonra okulun Z kütüphanesini, fen sınıfı, matematik ve müzik sınıfını gezen ÇAĞLAR ve ÇELİK öğretmenlerden bilgi aldılar, müzik kurslarına katılan 6. Sınıf öğrencisinin kısa gitar gösterisini dinlediler.

ÇAĞLAR ve ÇELİK daha sonra, Atatürk ilkokuluna geçerek okulu gezdiler Okul Müdürü Tekin Tekin’den İlkokul ve Anaokulu ile ilgili bilgi aldılar.

Okulları gezen ÇAĞLAR ve ÇELİK, son olarak okul bahçesinde, Batman Bisiklet ve Sağlıklı Yaşam Derneğinin, Gençlik ve Spor Bakanlığının Gençlik Projeleri Destekleme Programı kapsamında desteklediği, ‘Pedallar Macerayla Buluşuyor’ etkinliğine katılarak, zipline yapan öğrencilerle sohbet ettiler, dernek yetkililerinden bilgi aldılar.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.