BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çağlar ve Çelik Meydan Ortaokulu Bilim Şenliğindeydiler

Meydan Ortaokulu öğretmen ve öğrencilerinin hazırladığı 50 proje, okul bahçesinde düzenlenen TÜBİTAK ‘Bilim Şenliği’nde görücüye çıktı.
Çağlar ve Çelik Meydan Ortaokulu Bilim Şenliğindeydiler

Meydan Ortaokulunda gerçekleşen TÜBİTAK ‘Bilim Şenliği’ne, Vali Yardımcısı Şener Çağlar, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik, Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, Okul Müdürleri, Öğretmenler, Öğrenciler ve öğrenci velileri katıldı. Okula gelişlerinden Vali Yardımcısı Şener Çağlar ve Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik’i, Okul Müdürü Şahabeddin Konakçi karşıladı. TÜBİTAK ‘Bilim Şenliği’ ile ilgili kısa bir bilgi veren, Okul Müdürü Konakçı öğretmen ve öğrencilerin çalışması sonucu hazırlanan, 50 projenin sergilendiğini ifade etti.  Daha sonra Vali Yardımcısı Çağlar ve Milli Eğitim Müdürü Çelik, okul bahçesinde açılan stantlarda sergilenen projeleri stantları tek tek gezerek, projeleri inceleyerek, öğretmen ve öğrencilerden projeler hakkında bilgi aldılar. Stantları gezdikten sonra Çağlar ve Çelik TÜBİTAK ‘Bilim Şenliği’nde emeği geçen idareci, öğretmen ve öğrencileri kutladılar.

 

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.