BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bonus Hoca’dan Öğrencilere Konferans

Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi öğrencilerine yönelik düzenlenen yüksek öğretime doğru bilgilendirme konferansa katıldı.
Bonus Hoca’dan Öğrencilere Konferans

Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK’i okula gelişinde, Okul Müdürü Osman Veysel ÖZDAŞ karşıladı. Eğitim Uzmanı Bonus Hoca Süleyman BELEDİOĞLU’nun vereceği konferans öncesi, Öğrencilere kısa bir konuşma yapan Milli Eğitim Müdürü ÇELİK, öğrencilere eğitim dönemini çok iyi değerlendirmelerini tavsiye etti.

            Hepiniz bizim için çok önemlisiniz diyen, Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK; “Tüm çabamız, gayretlerimiz, sizi yarınlara en iyi şekilde hazırlamak. Okul idaresi önümüzdeki süreçte, size faydalı olacak bir program hazırlamış ve değerli hocamızı davet etmiş. Hocamız da bu davete icap et ederek nezaket göstermiş. Hocamıza ve programda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Değerli hocamız Eğitim Uzmanı Süleyman BELEDİOĞLU’ndan, bu gün öğreneceğiniz çok şey var. Belki hocamızın da sizden öğreneceği şeyler olacak. Unutmayınız ki, İnsanoğlu hayatının her döneminde mutlaka öğreneceği yeni şeyler oluyor, sizde hayatınızın her döneminde, daima yeni şeyler öğrenme gayreti içinde olun. Hocamız size faydalı olacak bilgiler vereceğine inanıyor, hepinize başarılar diliyorum” dedi.

            Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK’in konuşmasının ardından, Eğitim Uzmanı Bonus Hoca Süleyman BELEDİOĞLU, öğrencilere beyin temelli öğrenme, öğrenmenin kalıcı olması, unutmaya karşı alınabilecek önlemler, pratik öğrenme, plan ve programlı olma, öğrenme programı yapmak, amaç ve hedef oluşumu ve yüksek performans konularında bilgi içeren konferansı verdi.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.