BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bilişim Formatör Öğretmenleri Toplantısı Yapıldı

Bilişim formatör öğretmenleri değerlendirme toplantısı İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN başkanlığında yapıldı.
Bilişim Formatör Öğretmenleri Toplantısı Yapıldı

Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleşen aylık değerlendirme toplantısına İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Naci ŞEMDİNOĞLU ve ilimiz merkezdeki okullarda görev yapan Formatör rehber öğretmenler katıldı.

Bilişim formatör öğretmenlerine 'Öğrencileri, zihnen geleceğe hazırlamanızı istiyoruz' diyen İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN; "Teknoloji biraz sevdirmeyle alakalıdır. Biraz merakla alakalıdır. Her sınıftan merakları doğrultusunda öğrencileri eğitirsek çok daha farklı sonuçlara ulaşırız. Formatör öğretmenler olarak sizler tüm okula hitap ediyorsunuz. Okullarınızda gerçekten yaşına ve aldığı eğitime göre çok daha ileride olan öğrenciler vardır. Bunları keşfetmemiz lazım.

Mutlaka bu sene verimli geçsin istiyoruz. Herkesin merak ettiği bu alanda Batman'ın olması gerektiği yerde olması için biraz çabalamamız ve yorulmamız lazım. Sizde bu güç ve istek vardır. Bizde size bu eğitim ortamını hazırladığımız müddetçe sizde bu isteğinizi ve gücünüzü bu manada harcarsınız. Öğrencileri, zihnen geleceğe hazırlamanızı istiyoruz" dedi. Yapılan konuşmaların ardından toplantı sona erdi.

23-09-201923-09-201923-09-2019

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.