BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BATMANLI YAZARLAR KİTAP OKUMA NOKTASINI ZİYARET ETTİ

Türkiye Yazarlar Birliği Üyesi Batmanlı Yazarlar, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN ile birlikte Müdürlüğümüzce açılan Kitap Okuma Noktasını ziyaret ettiler.
BATMANLI YAZARLAR KİTAP OKUMA NOKTASINI ZİYARET ETTİ

Türkiye Yazarlar Birliği Batman Temsilciliği Üyeleri Akademisyen Yazar Prof. Dr. Sayın Şemsettin DURSUN, Akademisyen Yazar Doç. Dr. Sayın Davut OKÇU, Eğitimci Yazar Sayın Şefik SEVİM ve Araştırmacı Yazar Sayın Muhammed Zeki MİRZAOĞLU'ndan oluşan Batmanlı Yazarlar Müdürlüğümüzce açılan Kitap Okuma Noktasını ziyaret edip İl Milli Eğitim Müdürümüz Mahmut KURTARAN ile birlikte kitap okuma noktasını gezip buradaki çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldılar.

  Gerçekleşen ziyarette, Kitap Okuma Noktası ile ilgili bilgi alan Batmanlı Yazarlar, öğrencilerimizin kültür, edebiyat ve sanat alanında yazdıkları yazılardan oluşan 'Genç Nazar' dergisi ve Batman'da görev yapan öğretmenlerimizin yazılarından oluşan'Kalemyâr' dergisi ile Kitap Okuma Noktasında öğrencilerin ve öğretmenlerin istifadesine sunulan kitapları incelediler.

23-03-202123-03-202123-03-202123-03-2021

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.