BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Batmanlı Minikler Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonası İçin Antalya’da

Batmanlı minik satranç şampiyonlar kafilesi, Türkiye şampiyonasına katılmak için Antalya iline gitti.
Batmanlı Minikler Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonası İçin Antalya’da

Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonası katılmak için, hafta sonu hava yoluyla Batman’dan ayrılan, 15 Minik Satranççı ve öğretmenlerini, Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK ve minik sporcuların aileleri uğurladı.

 Minik şampiyonlara, Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonasında başarılar dileyen, Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK; “24-30 Ocak 2015 tarihleri arasında Antalya- Manavgat’ta yapılacak olan, Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonası, katılacak 8-12 yaş gurubu arası 15 öğrencimiz, Batman’da elde ettikleri başarıyla ilimizi, Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonasında, temsil etmeye hak kazandılar.  Bu yolculukta yeni mekânlar görecek, yeni arkadaşlıklar edinecekler. Bu onların daha fazla sosyalleşmelerine önemli bir katkısı olacaktır. Gösterdikleri başarı ayrıca, akranları olan diğer öğrencilere güzel bir başarı örneği ve çalışma arzusu kazandıracak.  Sevgili öğrencilerimize, Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonasında başarılar diliyorum. Yetişmelerinde emeği geçen öğretmenlerini ve ailelerini kutluyorum” diye konuştu.

            Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonası giden, 15 minik öğrenci kafilesine, Satranç İl Temsilcisi Mehmet YILDIZ başkanlık ediyor.

 

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.