BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Batman Valiliği, 15 Temmuz Şehitleri Dayanışma Kampanyası İçin Stant Açtı

15 Temmuz silahlı darbe teşebbüsünde şehit olan vatandaşlarımızın ailelerine ve yaralanan vatandaşlarımıza yönelik Başbakanlığımız tarafından başlatılan yardım kampanyasına destek için Batman Valiliği Batman Park AVM’de stant açtı.
Batman Valiliği, 15 Temmuz Şehitleri Dayanışma Kampanyası İçin Stant Açtı

 Batman Park AVM’deki standın açılışına Vali Ahmet Deniz, Vali Yardımcısı Şener Çağlar, Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, Resmi Kurum Müdürleri, Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, Okul Müdürleri, bazı STK temsilcileri ve vatandaşlar katıldı. Vali Deniz stant hakkında görevlilerden bilgi aldı, vatandaşlara kampanyaya destek olmaları çağrısında bulundu. 

15 Temmuz Şehitleri Dayanışma Kampanyası İçin bir konuşma yapan Vali Deniz, ‘’Milleti ve bayrağı için gözünü kırpmadan ölüme giden cesaretli, yürekli şehit evlatlarımızın hakkını hiçbir şekilde ödememiz mümkün değildir. Bizlere düşen görev; o kahraman şehitlerimizin yakınlarına sahip çıkmaktır. Birlik ve beraberliğimizi, Batman’daki bu güzel duruşla inşallah hep beraber kampanyaya destek vererek göstereceğiz” dedi.

Konuşmadan sonra Vali Deniz ve beraberindekiler “ 15 TEMMUZ’’ yazıp 1507’ye SMS atarak kampanyaya destekte bulundu.

08-08-201608-08-201608-08-2016

08-08-2016

 

 

 

 


Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.