BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Batman Spor Lisesi İdarecileri Milli Eğitim Müdürü Çelik’i Ziyaret Etti

Batman Spor Lisesi Okul İdarecileri, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik’i ziyaret etti.
Batman Spor Lisesi İdarecileri   Milli Eğitim Müdürü Çelik’i Ziyaret Etti

Okul Müdürü Muhammet Ömer Eren ve yardımcılarını makamında konuk eden, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik ilk eğitim öğretim yılını geride bırakan, Batman Spor Lisesinin birinci yılını değerlendirdiler. Batman Spor Lisesi Okul İdarecileri, önümüzdeki günlerde 2015-2016 Eğitim-Öğretim sezonu için, okula alınacak öğrencilerin belirleneceği yetenek sınavı ve takvimi hakkında, Milli Eğitim Müdürü Çelik’e bilgi verdiler.

Eğitim öğretiminin ilk yılında önemli başarılara imza atan, Batman Spor Lisesi öğrencileri, bölgesel ve ülke genelinde yapılan spor şampiyonalarda, şampiyonluklar ve başarılı dereceler alarak, ülke genelinde köklü bir çok spor lisesini geride bıraktılar. Okul idarecilerinden Batman Spor Lisesinin birinci yılı hakkında bilgi alan, Milli Eğitim Müdürü Çelik, gösterdikleri özverili çalışmalardan dolayı İdareci ve öğretmenleri kutladı.

Spor Lisemizin ilk yılında ortaya koyduğu başarı bizi mutlu etti diyen, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik; “ Spor Lisesi ilimizin ihtiyacı olan önemli bir eğitim kurumuydu, Milli Eğitim olarak bu kurumu  ilimize kazandırmış olmamız, gençlerimizin ve ilimizin eğitim kalitesi açısından  önemli bir kazanım oldu. Öğrencilerimizin nitelikli bir eğitim ve yetenekleri doğrultusunda eğitim görerek, geleceğe hazırlanma imkanı sağlayacak eğitim kurumları  arasına, geçen yıl kattığımız Spor Lisemizin, bu yıl  yetenek sınavı ile alacağı öğrencilerimize şimdiden başarılar diliyorum. Batman Spor Lisemizin ilk yılında ortaya koyduğu başarı nedeniyle okul idaresi ve öğretmen arkadaşlarımı kutluyorum” dedi.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.