BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Batman Kız Anadolu İHL’den Bilim Şenliği Ve Yetim Öğrenciler Yararına Kermes

Batman Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğretmen ve öğrencileri TÜBİTAK Bilim Şenliği ve yetim öğrenciler yararına kermes düzenledi.
Batman Kız Anadolu İHL’den Bilim Şenliği Ve Yetim Öğrenciler Yararına Kermes

Batman Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi okul bahçesinde gerçekleşen TÜBİTAK Bilim Şenliği ve yetim öğrenciler yararına düzenlenen kermesin açılışında kısa bir konuşma yapan Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik Bilim şenliği ve kermeste emeği geçen herkese teşekkür etti. Batman Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğretmen ve öğrencilerinin düzenlediği TÜBİTAK Bilim Şenliğinin açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından öğrencilerin hazırladıkları projelerin ve eserlerin sergilendiği stantlar gezildi. Stantları tek tek gezen Milli Eğitim Müdürü Çelik öğrencilerden proje ve eserleri hakkında bilgi aldı. Okul Müdürü M. Nezir Ceylan TÜBİTAK Bilim Şenliğinin yanı sıra yetim öğrenciler yararına düzenlenen kermese destek veren Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik ve eşi Kadriye Çelik’e teşekkür etti.

Batman Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Bilim Fuarında öğrenciler, din, matematik, spor, fizik, kimya ve biyoloji bilim dallarında olmak üzere 45 projeyi  sergilediler.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.