BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BAL’dan Muhtaç Öğrenciler Yararına Kermes

Batman Anadolu Lisesi okuldaki fakir, yetim ve öksüz öğrenciler yararına kermes düzenledi.  
BAL’dan Muhtaç Öğrenciler Yararına Kermes

Batman Anadolu Lisesi okul bahçesinde gerçekleşen kermese Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik, Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, Okul Müdürleri, Öğrenciler ve öğrenci velileri katıldı. Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik’i okula gelişinde Okul Müdürü Mehmet Konak karşıladı. Konak, okuldaki fakir, yetim ve öksüz öğrenciler yararına düzenledikleri kermes ile ilgili bilgi verdi. Kermesi gezen Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik kermeste emeği geçenleri kutladı.

Öğretmen, öğrenci ve velilerimizin, bu anlamlı duyarlılığı bizi duygulandırdı diyen, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Çelik; “Eğitim Camiası büyük bir aile ve eğitim camiası içinde yer alan her fert bu ailenin bir üyesi. Her öğrencimizin, eğitimci arkadaşımızın ve çalışanlarımızın sevinci, sıkıntısı hepimizin sevinci sıkıntısıdır. Medeniyetimizin değerleri, bunu günümüze kadar çeşitli güzel örneklerle ulaştırmıştır. İhtiyaç sahibi kardeşlerimizin bir nebzede olsa, ihtiyaçlarının giderilmesine yönelik yapılan bu çalışmalarda, emeği geçen okul idaresi, öğretmen, öğrenci ve velilerimizi kutluyor, hepsine teşekkür ediyorum” dedi.

Kermesten elde edilecek olan gelir, okulda okuyan fakir, yetim ve öksüz öğrenciler yararına kullanılacak.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.