BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Atatürk Ortaokulu’nda Renkli Değişim

Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK bulduğu her fırsatta okul ziyaretlerine devam ediyor.
Atatürk Ortaokulu’nda Renkli Değişim

İdare, Öğretmen ve velilerinin katkılarıyla çehresi değişen Atatürk ortaokulunu ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK Okul Müdürü Hayri Nurullah YILDIRM’dan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Okulu ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK;  “Okullarımızın fiziki mekânlarının eğitsel amaçlarla daha güzel nasıl kullanılabileceğini, arkadaşlarımız bu okulumuzda da fedakârca bir çalışma ile bize gösterdiler. Burada yapılan çalışmalar sadece devlet okullarımıza değil, özel okullarımıza da örnek olacak nitelikte. Okul bir kolej havasına bürünmüş. Okullarımızda bu tür çalışmaların olması çok sevindirici ve gurur verici, yapılan bu çalışmalardan dolayı okul İdaresine, öğretmenlerine ve öğrenci velilerine teşekkür ediyorum.  Gerçekleşen bu çalışmayla doğa, eğitim, hedef figür ve resimlerinin yer aldığı koridorlar nezih ve etkileyici bir eğitim ortamı oluşturmuş. Okulumuzdaki güzel çalışmaların diğer okullarımıza örnek olmasını diliyorum” diye konuştu.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.