BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Atatürk Ortaokulunda Öğrenen Lider Öğretmen Eğitimi

Milli Eğitim Bakanlığı ve Öğretmen Akademisi Vakfı (ORAV) tarafından imzalanan protokol gereği, Batman Merkez Atatürk Ortaokulu öğretmen ve idarecilerine, ‘Öğrenen Lider Öğretmen’ programı eğitimi verildi.
Atatürk Ortaokulunda Öğrenen Lider Öğretmen Eğitimi

20-21 Aralık tarihleri arasında, Batman Merkez Atatürk Ortaokulu’nda görev yapan öğretmen ve idareciler, Öğrenen Lider Öğretmen eğitimini alarak, Lider Öğretmenlik Sertifikası almaya hak kazandı.

Bu seminerle Öğrencilerle iletişim, Etkili Öğrenme Ortamı hazırlama, Sınıf Yönetimi, vb. konularda 2 gün boyunca, Batman Merkez Atatürk Ortaokulu Öğretmen ve idarecilerine ‘Öğrenen Lider Öğretmen’ eğitim verildi. Batman Merkez Atatürk Ortaokulunu ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK’de eğitiminin bir bölümüne katıldı.

Başarıyı beraber yakalayacağız diyen Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇELİK; “Dinlenme zamanınızı, ‘Öğrenen Lider Öğretmen’ eğitim programına ayırmış olmanız, ne kadar sorumluluk sahibi olduğunuzun bir göstergesi, sizlerle bir arada olmak ve birlikte çalışıyor olmaktan mutluluk duyuyorum. Eğitimde arzuladığımız başarıyı, birlikte çalışarak yakalayacağız. Öğretmenlik, her zaman özel bir meslek olmuştur. Burada, öğrencilerimizin eğitiminde kaliteyi arttıracak ve Öğretmenlerimizin kişisel gelişimine katkı sağlayacak bir eğitim semineri gerçekleşti. Eğitimciler öğretme süreci içinde hızla değişen dünyada aynı zamanda sürekli öğrenende olmak zorunda. 2 gün boyunca bilgi, beceri ve deneyimlerini bizimle paylaştıkları için, eğitimci arkadaşlara teşekkür ediyorum. Okul idaresine eğitim programını düzenlediği için ve sizi değerli meslektaşlarıma, katılımınızdan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.