BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Akademisyen-Yazar BİLGİN Öğretmenlerle Buluştu

'Batman Eğitim Akademileri' 'Edebiyat Akademisi' ve Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri Gelişim Programı (DÖGEP) kapsamında Akademisyen-Yazar Prof. Dr. Vejdi BİLGİN 'Bireylerin Deizme ve Ateizme Geçiş Süreci" konulu konferans verdi.
Akademisyen-Yazar BİLGİN Öğretmenlerle Buluştu

Batman Üniversitesi şehir kampüsünde bulunan konferans salonunda gerçekleşen konferansa Şube Müdürü Abdulvahap HINÇ,  İmam Hatip Okulları Okul Müdürleri ve Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri katıldı. Batman 3.Kitap Fuarı etkinlikleri için ilimizde bulunan Bursa Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Akademisyen-Yazar Prof. Dr. Vejdi BİLGİN 'Batman Eğitim Akademileri' 'Edebiyat Akademisi' ve Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenleri Gelişim Programı (DÖGEP) kapsamında ilimiz merkezde görev yapan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenlerine yönelik 'Bireylerin Deizme ve Ateizme Geçiş Süreci" konulu konferans verdi. Bir saat süren konferansın ardından Akademisyen-Yazar BİLGİN öğretmenlerin sorularını cevapladı. Akademisyen-Yazar Prof. Dr. Vejdi BİLGİN konferans öncesi İl Milli Eğitim Müdürümüz Mahmut KURTARAN'ı makamında ziyaret etti. Akademisyen-Yazar BİLGİN ile bir süre sohbet eden KURTARAN, Batman'a gelerek kitap fuarına ve Batman Eğitim Akademisine sunduğu katkıdan dolayı kendilerine teşekkür etti.

25-10-201925-10-201925-10-201925-10-201925-10-2019

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.