BATMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

15 Temmuz Şehitleri Anaokulu Öğrencilerinden 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinliği

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, 15 Temmuz Şehitleri Anaokulu Çocuk Kulübü ve öğrencileri tarafından etkinliklerle kutlandı. 
15 Temmuz Şehitleri Anaokulu Öğrencilerinden 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinliği

Okulun çok amaçlı salonunda gerçekleşen 15 Temmuz Şehitleri Anaokulu Çocuk Kulübü ve öğrencilerinin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı gösterisine İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Mahmut KURTARAN, Anaokulu Müdürü Esra ÖZDEMİR ve öğretmenler katıldı.

Etkinlik Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından Çocuk Kulübünün Halk Oyunları gösterisi ile başladı.  Halk Oyunları gösterisinin ardından sırasıyla Papatya sınıfı sabah grubu dans gösterisi, Papatya sınıfı öğle grubu Anadolu Ateşi gösterisi, Sümbül sınıfından 2 öğrencinin istiklal marşını okuması, Çocuk Kulübünün Atatürk Çocukları adlı gösterisi, Çocuk Kulübünün Jimnastik Gösterisi, ve Menekşe sınıfı öğrencilerinin 23 Nisan adlı şiiri okumasıyla devam eden etkinlik Sümbül sınıfının Haydi Türkiye adlı final gösterisi ile sona erdi.

Bol bol alkış alan minik öğrencilerin gösterisi sonrası İl Milli Eğitim Müdürümüz KURTARAN öğrencileri kutladı, öğrencilerin eğitim sürecinde özveriyle çalışan idareci ve öğretmenlere teşekkür etti.

28-04-202128-04-202128-04-2021

Gap Mahallesi 2503. Sokak No3 Merkez / BATMAN - Santral (0488) 280 72 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.